Generátor vodíkové vody H2CAP PLUS - ZLATÝ

Kód: 140
Novinka
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
h2cap gold 2
7 999 Kč
Skladem

Unikátní designový generátor vodíkové vody v nádherném ZLATÉM provedení. Generátor  je potažen ryzím zlatem, což poznáte na první pohled… a  nejspíš se do něj stejně jako my ihned zamilujete! Neuvěřitelně pohodlný a výkonný! Nejmenší velikost, TOP výkon (Certifikát_H2CAP_Jap-asociace). H2CAP Plus je nejmenší, nejlehčí, ale zároveň velmi silný a chytrý přenosný generátor vodíkové vody (vodíková láhev). Je vybaven umělou inteligencí a 9 vrstvami platinových desek pro nejlepší účinnost elektrolýzy. Sada obsahuje vlastní láhev z tritanu, zároveň je generátor použitelný téměř na každou láhev na trhu (s běžným závitem 28mm). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ PÍT VODU BOHATOU NA VODÍK?

H2CAP_Technologie vodíku

Rozpuštěný vodík (H2) se v těle váže na volné hydroxylové vazby (OH) - tzv. volné radikály a vytvoří s nimi molekuly vody, čímž dochází k detoxikaci.

Celosvětově bylo provedeno mnoho studií o protizánětlivých účincích vodíkové vody. Jako jediná obohacená voda nemá žádné škodlivé vedlejší účinky. Plynný vodík (H2) rozpuštěný ve vodě je také známý jako molekulární vodíková voda a bylo zjištěno, že je antioxidantem, který dokáže zvrátit oxidační stres. S podporou více než 1000 studií a 13 let výzkumu.  Molekulární vodík je ve vědecké literatuře také známý jako terapeutický medicinální plyn s úžasným medicínským potenciálem.

 

VÝKONNÝ ANTIOXIDANT S PROTIZÁNĚTLIVÝMI ÚČINKY

Jak dobrý je vodíková voda antioxidant?

Antioxidanty jsou molekuly, které bojují proti volným radikálům ve vašem těle. Volné radikály jsou sloučeniny, které mohou způsobit poškození, pokud se množí ve vašem těle. Mohou zvýšit riziko vzniku problémů, jako jsou infarkty, revmatoidní artritida, svalová únava a mnoho dalších nemocí. Je možné pomoci tělu přeměnit tyto škodlivé radikály na neškodnou vodu. Toho lze dosáhnout přijetím více antioxidantů, jako jsou vitamíny, rostlinná strava nebo jen konzumace více ovoce a zeleniny. Voda obsahující extra molekuly vodíku funguje takto: chemickým symbolem volného radikálu je OH, 1x kyslík a 1x vodík. Můžete říct, co se s ním stane, když přidáte 1x vodík. ANO = H2O

Snímek obrazovky 2021-06-03 v 15.33.31

H2CAP - GENERÁTOR VODÍKOVÉ VODY S UNIKÁTNÍMI VLASTNOSTMI

(Vodíková "LÁHEV NELÁHEV" - lze použít samostatně na jakoukolo běžnou láhev na pití se závitem 28mm)

SILNÝ VÝKON

H2CAP je certifikován Japonskou asociací pro podporu vodíkové vody, která potvrdila, že produkuje více než 1 000 ppb (ppb = koncentrace na 1 miliardu částic).

H2CAP je nejmenší mezi přenosnými vodíkovými generátory vody na světě, zároveň má vysoký výkon, a generuje vodík velmi rychle.

Vodík generovaný prostřednictvím H2CAP zůstává stabilní, udržuje stejné množstvím vodíku po dlouhou dobu po rozpuštění ve vodě.

- PRACOVNÍ ČAS: 3 minuty a 30 sekund 
- PPB: Produkuje 1 000 až 1 500 ppb (ppb v normální vodě je 0)
- ORP: -400mV ~ -800mV / potenciál redukce oxidace je -800mV.
 (ORP funguje jako inhibitor oxidace v těle. Čím nižší, tím lepší)

 

 

JEDNODUCHÉ A SNADNÉ POUŽITÍ

H2CAP Plus je dodáván s vlastní láhví z tritonu, zároveň je ale kompatibilní s téměř každou lahví prodávanou na trhu (hrdlo 28mm). Navíc si vodíkovou vodu můžete vyrobit naprosto kdekoli, stačí mít u sebe notebook / powerbanku / mobilní telefon (v balení je základní kabel s USB, jiná zařízení možno použít po dokoupení příslušného adaptéru).

Vyrobte si vodíkovou vodu kdykoli a kdekoli

Připojte H2CAP k notebooku, telefonu nebo jakékoli USB nabíječce a vytvořte si vlastní vodíkovou vodu. Uzávěr nikdy nepřestane produkovat vodíkovou vodu a nikdy nedojde, stačí jej vyčistit dodávaným odvápňovačem (videonávod v AJ ZDE). Proces čištění lze provádět i bez použití odvápňovače, nicméně je doporučenou alespoň 1x měsíčně použít při procesu čištění odvápňovač, který je součástí balení (20ks).

 

 

SKVĚLÉ MATERIÁLY

Už se nemusíte starat o bezpečnost.
H2CAP Plus využívají netoxické, nevyluhovací materiály uvnitř i vně produktu, můžete si být jisti, že vaše zdraví nebude ohroženo.

 

1 Horní víčko
Každý plast použitý k výrobě H2CAP Plus je vyroben z TRITANU včetně víka. Je to naprosto zdravotně nezávadný, BPA free (=neobsahuje škodlivý bisfenol A).

2 Netoxický silikonový kroužek
Netoxický silikon zabraňuje úniku vody.

3 Obal
Použitím nerezové oceli má nejlepší design a nejlepší trvanlivost.

4 USB port
Protože je napájení napájeno kabelem USB, lze jej použít u různých zařízení. Je to mnohem pohodlnější než jakýkoli jiný generátor vodíku.

5 Spodní víčko
Vyrábí se také z Netoxického elastomeru.

 

VÝJIMEČNÁ TECHNOLOGIE

Jedinečný přenosný generátor vodíku, který vyrábí 1 000 až 1 500 PBP, -400 až-800 mV vody.

 

 

 

 

 

CHYTRÉ FUNKCE

 

 

 

 

 

 

 

 

UŽIVATELSKY PŘÍJEMNÉ FUNKCE

 

 

NAPÁJENÍ USB                       Napájení dostupné prostřednictvím smartphonů (ne iPhone), powerbanky, notebooku, počítače atd.
ALARM ČIŠTĚNÍ                      Oranžová LED dioda bliká, když je nutné spustit program čištění.
DLOUHÁ ŽIVOTNOST             Protože H2CAP nefunguje na baterie, má velmi dlouhou životnost.
 

 

RYCHLÉ OBNOVENÍ


I když se H2CAP Plus delší dobu nepoužívá, rychle obnoví stav desek a membrán a rychle produkuje nejčistší vodíkovou vodu. 

 

JAK POUŽÍVAT H2CAP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAK SPUSTIT DEKALCIFIKAČNÍ PROCES

Cca po 10 použitích generátoru vodíkové vody začne na generátoru blikat oranžové světlo. Přístroj tím hlásí potřebu dekalcifikace. Pro dekalcifikaci je možné použít přiložený dekalcifikátor, nicméně proces lze provést i s použitím pouze čisté pitné vody. Celý proces trvá 2minuty, videonávod (v AJ) najdete ZDE .

 

POSTUP:

1. Naplňte láhev z 1/4 pitnou vodou

2. Přidejte dekalcifikátor a dobře promíchejte. Ujistěte se, že je dekalcifikátor zcela ROZPUŠTĚN ve vodě (celý proces lze provést i bez dekalcifikátoru)

3. Připojte nabíjecí kabel, ale v tomto případě ve chvíli, kdy přestane svítit LED světlo (po 3sec.), vypojte kabel a znovu jej IHNED zapojte do generátoru. Začne-li blikat bílé LED světlo, spustili jste správně čistící proces.

4. Jednoduše počkejte 2minuty. Jakmile se rozsvítí ORANŽOVÉ světlo (neblikající), čistící proces je ukončen..

5. Vylijte čistící vodu a naplňte generátor čistou vodou.

6. Důkladně protřepejte láhev a vodu opět vylijte.

7. Přístroj je nyní připraven na další použití. 

 

 

SPECIFIKACE PRODUKTU

 

Název produktu H2CAP Plus
Provozní doba   3 min
Doporučená teplota 0 30 ~ 30 ℃ 
Velikost  37,2 x 42,5 mm (V)
Napájení  USB
Spotřeba elektřiny  max. 4,5 W
Doporučené množství  500 ml
Hmotnost  53 g
Materiály: Obal: SUS304 (nerez)
Tělo a horní víčko: TRITAN
Tělo a spodní víčko: netoxický elastomer
Desky pro elektrolýzu: PLATINA, TITANVýkon elektrolýzy:

Množství rozpuštěného vodíku ve vodě: 1 000 PPB - 1 500 PPB / Normálně má čistá voda 0 PPB.
ORP - 400 mV - - 800 mV
(Oxidačně redukční potenciál je schopnost zmírnit oxidační proces v našem těle.)

 

UPOZORNĚNÍ

Generátor nenechte nikdy vyschnout. Po denním používání uzavřete průsvitným víčkem, před delším nepoužíváním nalijte do generátoru  trochu vody a teprve pak uzavřete. Generátor NESMÍ zcela vyschnout, jinak může dojít  k narušení membrány a hrozí porucha, na kterou se nevztahuje záruka.

V PŘÍPADĚ OPAKOVANÉHO GENEROVÁNÍ VODÍKU JE VŽDY NUTNÉ NEJPRVE POVOLIT VÍČKO PO DOKONČENÍ CYKLU A TEPRVE PAK SPUSTIT CYKLUS NOVÝ.

 

CERTIFIKACE

 

ROHS / KC / CE / JHPA
H2CAP Plus je testován podle nejvyšších standardů.

 

.CHCI H2CAP.

Snímek obrazovky 2021-05-27 v 16.11.32

Doplňkové parametry

Kategorie: Generátor vodíkové vody
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: