Neohodnoceno

ZVLHČOVAČ VZDUCHU - BÍLÝ - S BATERIÍ

ZVLHČOVAČ VZDUCHU SNOW MOUNTAIN umožňuje maximální využití ve vaší domácnosti, kanceláři a díky malým rozměrům také např. v autě. Jeho minimalistický design z něj dělá designový doplněk vhodný do různých typů interiérů. Zvlhčovač je velmi tichý a nabízí 2 módy provozu (nepřetržitý a intervalový). Součástí zvlhčovače je příjemné (teplé) LED světlo, které může sloužit i samostatně jako jemné osvětlení místnosti.

PRO MAXIMÁLNÍ EFEKT A OSVĚŽENÍ DOPORUČUJEME DO DIFUSÉRU LÍT ZHARMONIZOVANOU INFORMOVANOU VODU Z i9 LÁHVE.

Skladem
Kód: 115
669 Kč
Kategorie: Zvlhčovače vzduchu
Hmotnost: 0.236 kg

Trpíte v zimě často nachlazením, nebo celoročními alergiemi? Jedním z důvodů může být nízká vlhkost ve Vašem bytě, či kanceláři. Obecně je známo, že nízká vlhkost zhoršuje životní komfort jako takový. Ideální vlhkost v bytě by měla být mezi 45 - 65%.

Řešení je velmi jednoduché - zvlhčovač vzduchu zvýší vlhkost v interiéru během pár minut. Obzvlášť ho oceníte v topné sezóně, kdy doma převládá přetopený a přesušený vzduch.

Princip ultrazvuku

Zvlhčovač vzduchu SNOW MOUNTAIN je ultrazvukový zvlhčovač, který vytváří takzvanou studenou páru. Jeho hlavní předností je, jako i u ostatních ultrazvukových zvlhčovačů, nízká spotřeba elektrické energie. 

Pomocník při nachlazení

Zvlhčovač vzduchu SNOW MOUNTAIN je ideální pomocník při nachlazení nebo akutních respiračních potížích. Svým kompaktním rozměrem zapadne do každé domácnosti, kanceláře a vejde se krásně i do auta. Z

Osvětlení

Zvlhčovač můžete používat i jako noční světlo. Světlo svítí velmi jemně a příjemně (teplá bílá). Je vhodné zejména pro děti, které se bojí usínat za tmy a klasické světlo je moc ostré. 

 

Objem: 500 ml

Spotřeba tekutiny: 30-50 ml/hod

Napájení: USB adaptér (součástí)

Rozměry: 9,5 x 9,5 x 12,9 cm

LED osvětlení: teplá bílá.

Automatické vypnutí po vyčerpání náplně.

Hmotnost: 236 g

Provozní čas (do vyčerpání vody): 12 - 16 hodin 

Použití: Domácnost, kancelář, auto

Velmi tichý chod.

Materiál: ABS/PP/PC/Hardware/Elektronické součástky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: