O nás

Léta se zabýváme pitným režimem a bioenergií vody, proto nás od první chvíle uchvátila informovaná i9 láhev pro harmonizaci vody. Žádné přístroje, kameny ani víření vody, jen štítek na láhvi a chuť vody jako ze studánky… doslova na každém kroku (kde je vodovod). Byli jsme fascinováni a chtěli vědět víc. 

Od první návštěvy ve slovinském Celje jsme měli velkou touhu umožnit i lidem v Česku přístup ke všem produktům harmonizujícím vodu, jídlo i vzduch v prostoru. V roce 2017 se náš sen splnil, stali jsme se distributorem i9 láhve a produktů Poznik pro Českou republiku. 

Díky Vilimu Poznikovi tak máme i v Česku možnost dodávat tělu vodu v kvalitě horského pramene, udržet naše tělo v rovnováze a zároveň se chránit před vlivy technologií 21.století.

 

4-Vili-Poznik-225x300

 

Každé setkání s Vili Poznikem a jeho prací je jako výlet do jiného světa. Slovinský Tesla, jak je často přezdíván, dokáže neuvěřitelné věci s vibracemi/informacemi přínosnými pro naše tělo. Výsledkem jsou produkty, které dokáží velmi účinně revitalizovat vodu, potraviny i molekuly vody ve vzduchu, který 24 hodin dýcháme a chránit se tak před škodlivým zářením mobilních telefonů a elektrosmogem v prostoru. Poznikovy produkty doslova PODPORUJÍ ŽIVOT.

 

Já_2-300x225

 

“Jakmile jsem se seznámil se schopnostmi i9 láhve revitalizovat vodu, byl jsem fascinován. Změna chuti kohoutkové vody mě nadchla a ihned přišla vize naučit lidi v Česku pít vodu. Věděl jsem, že technologii Poznik musím představit lidem v Česku a umožnit tak využívat její síly co největšímu počtu lidí. V době, kdy jsme na každém kroku obklopení a doslova prostoupeni negativními vlivy moderních technologií, jsem ucítil touhu a poslání šířit produkty Poznik po českých zemích.”

Kvido Kuželka – majitel VITAORA s.r.o.

Revitalizace vody – harmonizace vody – živá voda – geopatogenní zóny – elektrosmog – ochrana před elektrosmogem – revitalizátor vody – harmonizace jídla – náplasti proti bolesti – energetické produkty – revitalizační karafa

DÁVEJME VODĚ LÁSKU, ÚCTU, VDĚČNOST.