O nás

Léta se zabýváme pitným režimem a bioenergií vody, proto nás od první chvíle uchvátila informovaná i9 láhev pro harmonizaci vody. Žádné přístroje, kameny ani víření vody, jen štítek na láhvi a chuť vody jako ze studánky… doslova na každém kroku (kde je vodovod). Byli jsme fascinováni a chtěli vědět víc. 

Od první návštěvy ve slovinském Celje jsme měli velkou touhu umožnit i lidem v Česku přístup ke všem produktům harmonizujícím vodu, jídlo i vzduch v prostoru. V roce 2017 se náš sen splnil, stali jsme se distributorem i9 láhve a produktů Poznik pro Českou republiku. 

Díky Vilimu Poznikovi tak máme i v Česku možnost dodávat tělu vodu v kvalitě horského pramene, udržet naše tělo v rovnováze a zároveň se chránit před vlivy technologií 21.století.

 

4-Vili-Poznik-225x300

 

Každé setkání s Vili Poznikem a jeho prací je jako výlet do jiného světa. Slovinský Tesla, jak je často přezdíván, dokáže neuvěřitelné věci s vibracemi/informacemi přínosnými pro naše tělo. Výsledkem jsou produkty, které dokáží velmi účinně revitalizovat vodu, potraviny i molekuly vody ve vzduchu, který 24 hodin dýcháme a chránit se tak před škodlivým zářením mobilních telefonů a elektrosmogem v prostoru. Poznikovy produkty doslova PODPORUJÍ ŽIVOT.

 

Já_2-300x225

 

“Jakmile jsem se seznámil se schopnostmi i9 láhve revitalizovat vodu, byl jsem fascinován. Změna chuti kohoutkové vody mě nadchla a ihned přišla vize naučit lidi v Česku pít vodu. Věděl jsem, že technologii Poznik musím představit lidem v Česku a umožnit tak využívat její síly co největšímu počtu lidí. V době, kdy jsme na každém kroku obklopení a doslova prostoupeni negativními vlivy moderních technologií, jsem ucítil touhu a poslání šířit produkty Poznik po českých zemích.”

Kvido Kuželka – majitel VITAORA s.r.o.

Revitalizace vody – harmonizace vody – živá voda – geopatogenní zóny – elektrosmog – ochrana před elektrosmogem – revitalizátor vody – harmonizace jídla – náplasti proti bolesti – energetické produkty – revitalizační karafa

DÁVEJME VODĚ LÁSKU, ÚCTU, VDĚČNOST. 

 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení