Menu Zavřeno

- TECHNOLOGIE -

PŘENOS INFORMACÍ

Pro přenos získaných a ošetřených informací používáme orgonové emitory.

Technologie přenosu informací

Pro přenos zachycených a ošetřených informací používáme orgonové emitory (zářiče).

Z výzkumu Wilhelma Reicha víme, že orgon je éter, univerzální oceán vesmírné energie, který obklopuje a pohání celý vesmír a energetická pole organismů. Ovlivňuje všechny procesy a meteorologické podmínky v zemské atmosféře a galaktických posunech.

Při přenosu informací používáme orgonové emitory našeho vlastního designu a výroby, stále vylepšované a chráněné autorskými právy. Na jedné straně máme prvky, které nesou kódované informace a zprávy. Tyto prvky spojujeme s orgonovými emitory a jinými transformátory informačních proudů a nasměrujeme je na různé objekty, materiály a bytosti.

Technologie umožňuje přenos až stovek tisíc vybraných kódů:

Na obrázku je zobrazen poslední informační postup. V této fázi vysíláme cíleným objektům pečlivě vybrané informace pomocí různých médií, zařízení a okolností.

Tímto způsobem můžeme dosáhnout otisků informací v objektech, které zase vysílají informace do svého vlastního prostředí a jednají podle své funkce a nashromážděných dat.

Během tohoto postupu se přenáší několik tisíc až několik stovek tisíc shluků informací.

Použité informace se skládají z knihovny univerzálních informací a určitého výběru pečlivě vybraných informací pro konkrétní účely. Díky tomu dosáhneme funkčnosti v širším a v případě potřeby i užším měřítku.Tento zápis nám umožňuje jeho otisk nebo emisi do mnoha různých nosičů, lišících se barvami, tvary, velikostmi a materiály.

Revitalizace vody – harmonizace vody – živá voda – geopatogenní zóny – elektrosmog – ochrana před elektrosmogem – revitalizátor vody – harmonizace jídla – náplasti proti bolesti – energetické produkty – revitalizační karafa

DÁVEJME VODĚ LÁSKU, ÚCTU, VDĚČNOST

VITAORA s.r.o. – výhradní distributor i9 informované láhve a produktů Poznik pro Českou republiku.

VITAORA s.r.o.

Na Pátku 122
337 01 Rokycany
IČO: 28029755

info@vitaora.cz

Telefon:
(+420) 739 053 300
(+420) 775 715 000

© 2019 VITAORA s.r.o. All rights reserved​