Neohodnoceno

Smlouvy duší (Leila Aleisa Ayach)

Nádherně psaná kniha, která Vás pohladí a zároveň pomůže pochopit proč se nám dějí zásadní věci v životě. Prožíváte-li nejrůznější strachy, životní krize, jako ztrátu milovaného partnera, krizi ve vztahu,apod., tato kniha vám může zásadním způsobem přispět k Vaší úlevě.

Skladem
Kód: 676
315 Kč –5 % 299 Kč
Kategorie: KNIHY, KTERÉ NÁS INSPIRUJÍ
Autor: Leila Aleisa Ayach
Počet stran: 122
Rok vydání: 2021
Typ: Kniha
Vazba: Brožovaná, bez přebalu, matná
38412105 smlouvy dusi
315 Kč –5 %

Dohody v lásce, kniha I. „Vyléčme své strachy, osušme slzy, ba začněme žít náš opravdový potenciál, v souladu s nejvyšším božským Plánem – tvořivě a radostně.“ No a v tom by nám tato kniha měla velice pomoci. Skutečně v ní najdeme všechny strachy ze života, které můžeme zažívat. Mnohdy jich cítíme až několik, od vztahů, problémů s důvěrou v život, důvěrou v žití jako takové až po strachy naprosto ochromující, protože je v nás někdo živil od samého dětství.

Příčiny strachů můžeme také hledat, jistě mají různé kořeny a okrajově se i tomu autorka věnuje, ale mnohem více energie věnuje tomu, abychom pochopili, jak takový strach vzniká, čím se v nás živí a jak v samotném základu s ním můžeme pracovat tak, aby se odstranil.

A my můžeme pak žít radostný potenciál a život bude mít zase smysl. Velmi mne motivovalo si u každého strachu přečíst, do čeho se přetvaruje, co se otevře, když ho vyřešíme. Je to vlastně velmi logické. Ten náš úkol – nebát se a … a tam přesně v tom novém mentálním i duchovním naladění bude to nové, co může existovat pouze, když se nebudeme bát.

 Jak funguje lidská duše, odkud přichází, jaké jsou její úkoly? A jaké jsou úkoly druhých lidí kolem nás? Každý, kdo se ptá na nějakou logiku lidského bytí a společenství, tu najde dostatek odpovědí. Knížka není rozsahem příliš velká, má něco kolem 120 stránek a větší písmo, ale je tak stručně, jasně a výstižně napsaná, že se dá říci, že je nabitá informacemi. Skvěle a pochopitelně podanými.

Ideální pro každého, kdo:

  •            Hledá otázky ohledně vlastní existence a smyslu života.
  •            Chce pochopit vztahy kolem sebe a ty pověstné „smlouvy duší“.
  •             Potřebuje odstranit své vlastní strachu plné bloky.

A vůbec, je to stejně tak čtení velmi poučné, encyklopedické a lze ho brát jako učebnici, jak čtení lehce odpočinkové a oddechové. Záleží na tom, v jakém rozpoložení se nacházíte a jak moc si jen rovnáte sami sebe, nebo jak moc hledáte ty palčivé otázky a zrovna vás v životě velmi, velmi pálí.

(v podrobném popisu jsme si dovolili citovat recenzi od Renaty Petříčkové)

 

O autorce:

Leila Eleisa Ayach má intenzivní kontakt s neviditelným světem již od svého mládí. Informace o smlouvách duší, jež obdržela z duchovních sfér, způsobily v jejím životě hlubokou transformaci. Jejím přáním je pomoci lidem, aby se opět vnímali a žili v souladu se svou duší a nejvyšším božským Plánem. Autorka pochází z Německa, žije ve Švýcarsku, poblíž Zurychu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: