Neohodnoceno

Samolepka TRISKEL - 4 cm

TRISKEL nebo také TRISKELION je silných duchovním symbolem, v životě člověka představuje cestu dovnitř do svého nitra, má hloubku osobního růstu, lidského rozvoje a duchovní expanze.

Má velmi pozitivní vliv na ochranu a harmonizaci vody. Jeho sílu znali již staří Keltové, dnes konečně postupně dochází ke znovuobjevení síly a nádherné energie tohoto symbolu.

TRISKEL VITAORA představuje naprosto originální trojspirálu, na které jsme pracovali tak dlouho, až vznikl tvar, který svými ladnými křivkami symbolizuje kromě nekonečnosti života i krásu a ladnost a harmonii vln mořské vody, která je základem života na Zemi. Jsme nadšeni z krásné energie tohoto originálního symbolu, proto ji s Vámi chceme sdílet.

Nalepte symbol na místo, které vnímáte jako to pravé a jeho přínos pro Váš život určitě velmi brzy ucítíte...

(růžová linka NENÍ na samolepce, pouze ukazuje ořez)

 

 

Skladem
Kód: 716
Značka: VITAORA
39 Kč
Kategorie: Samolepky Květ života, TRISKEL
Hmotnost: 0.1 kg

TRISKEL A KELTOVÉ

Sílu energetické spirály znali již staří Keltové, zvláště jejich učenci druidové. Vyráběli je z lehkého kovu a tok energetické vibrace cíleně využívali pro zharmonizování organismu, odstranění vnitřního napětí, k příznivému ovlivnění potravin a vody.

I Keltové věřili, že nejdůležitější věci v životě jsou: zrození, smrt a znovuzrození – tělo, mysl, duch – zda minulost, přítomnost, budoucnost. Triskel tedy představuje souvislý pohyb času a proto jej nazývali také Spirála Života.

Alchymisté pojmenovali tento keltský symbol Tajný oheň. Byl archetypálním symbolem velké moci a byl zobrazován v celém keltském světě.

Nejznámější zobrazení pochází z Newgrange (Irsko), který se datuje až 2500 p.n.l. Symbol je vyřezaný do skály u hlavního vchodu, tak uvnitř komory.

 

TRISKEL A VODA

Podle Brenda Schnosa, byl duch vody v dávných vodách nazýván jako „Heddeka“ a představoval ho právě triskelion: „Jako celek, tři víry dohromady představují Heddeka. Jeden kruh představuje milovanou Zemi, jeden kruh centrální slunce a jeden kruh Vás, jako tvůrce. Tento symbol pochází z dob Atlantidy. Vodní živel Heddeka byla na této zemi od doby prvních lidí. Prostřednictvím tohoto symbolu voda zvyšuje vibrace, což je přínosné pro člověka, zvířata a rostliny … Noste tento symbol na svém těle, tak přichází do styku is elementem Vody, čímž můžete pomoci vyčistit vodu z vaší milované země. Heddeka je tu pro Vás. Tento prvek byl zapomenut v průběhu času, ale nyní se vrací … “

 

Triskelion z některých kovů (měď, zlato, stříbro) shromažďuje a šíří frekvence, které rezonují a tím neutralizuje škodlivé energie a vyrovnává Yin a Yang v téměř jakémkoli prostředí. Dokáže nastavit bioelektrický a biomagnetický tok energie založen na matematice a posvátné geometrii, umístěný v okolí vody, vytváří energetické viry, které upravují molekulární strukturu vody a zvyšuje vibrační frekvence vody (umístěte triskelion na nádoby), chrání vodu od elektromagnetických polí, posiluje růst rostlin, a také očišťuje krystaly.

 

Děkujeme Jitce Třešňákové (inspirala.cz) za možnost sdílet ucelené informace a síle a významu Triskelu/Triskelionu

Velikost: 8 cm

Materiál: nalepovací transparentní fólie, laminovaná

 

Také: Triskel, Triskelion, Keltský kříž, Keltská trojspirála, Keltské znaky, duchovní symboly

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: