SADA PRO KOMPLEXNÍ HARMONIZACI A OCHRANU

Kód: 282
Akční sada
24 hodnocení
Značka: POZNIK
ZDARMAZDARMA 9 783 Kč –23 %
Snímek obrazovky 2020 09 05 v 20.41.06
9 783 Kč –23 % 7 499 Kč
Skladem

Za naprosto výjimečnou cenu můžete získat celou sadu základních produktů technologie Poznik, které Vám zharmonizují vodu, vrátí vitalitu potravinám, dodají energii, pomohou soustředit, uleví od bolesti a ochrání před elektrosmogem.

Výhodou produktů Poznik je jejich naprostá mobilita (s výjimkou štítku pro harmonizaci prostoru). Můžete je mít u sebe doslova na každém kroku, ať jste doma, v práci, na dovolené nebo kdekoli jinde. Harmonizují a chrání Vás, aniž byste na to museli jakkoli myslet. Navíc se nemusí nijak čistit a nepotřebují ani zdroj elektrické energie. Součástí sady je i termoobal a kartáč na i9 láhev.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní sada produktů Poznik Vám poskytne tyto benefity:

1) i9 láhev - zajistí trvalý přístup k revitalizované vodě s bioenergií přírodního zdroje (studánka, horský pramen) na každém kroku. Součástí sady je i i9 kartáč a termoobal.

2) Energetická podložka na stůl - vrátí vitalitu všem Vašim potravinám

3) Štítek na mobilní telefon - harmonizuje zpět molekuly vody v mozku a těle vystavené negativním vlivům při telefonování

4) Osobní energetická karta - podporuje životní procesy, pomáhá zvládat životní situace (stres soustředění, apod), vrací tělo do rovnováhy. Chrání před vlivem umělého osvětlení, může být použita též k harmonizaci vody a potravin. 

5) APIT náplast proti bolesti (1ks) - pomáhá při bolestech nejrůznějšího druhu (při poranění, stresu, chronických bolestech,..) bez vedlejších účinků. Využívá vibraci včelího jedu (Apiterapie) s výhodou nulového rizika anafylaktického šoku.

6) Štítek pro harmonizaci prostoru - pro zlepšení nálady, duševní klid, svalovou relaxaci, harmonizaci vztahů, celkovou pohodu a klid. Posiluje ochranu před elektromagnetickým znečištěním způsobeným různými elektronickými přístroji a zařízeními.

Doplňkové parametry

Kategorie: AKČNÍ SADY
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: