Neohodnoceno

SADA i9 LÁHEV + ALKALIZAČNÍ KONVICE BÍLÁ(+TERMOOBAL ZDARMA)

Skvěle funkční  “úpravna vody” za velmi příznivou cenu. Alkalizační konvice zbaví vodu nečistot, dodá důležitou ZÁSADITOST  a i9 láhev vodu zrevitalizuje a vrátí bioenergii. Tato jednoduchá kombinace dodá Vaší vodě skvělou chuť a tělu přesně to, co potřebuje… K sadě dostanete ZDARMA i9 termoobal pro ochranu nápoje i láhve a pohodlné nošení.

Chcete-li jednobarevnou variantu i9 láhve uveďte prosím barvy v kolonce  "Zadat poznámku pro prodejce" na stránce s Vašimi kontaktními údaji. Chcete-li jednobarevnou variantu i9 láhve uveďte prosím barvy v kolonce  "Zadat poznámku pro prodejce" na stránce s Vašimi kontaktními údaji. Sadu se ZELENOU konvicí získáte ZDE a s MODROU konvicí ZDE.

Skladem
Kód: 278
Značka: VITAORA
2 797 Kč –19 % 2 269 Kč
Sada i9 konvice BÍLÁ
Akční sada
ZDARMAZDARMA 2 797 Kč –19 %

ALKALIZAČNÍ KONVICE:

 • zbavuje vodu nečistot
 • alkalizuje kyselou vodu na zásaditou (pH 8-10)
 • zlepšuje chuť

i9 LÁHEV:

 • revitalizuje vodu
 • dodává vodě bioenergii
 • zlepšuje chuť vody

 

i9 - LÁHEV, KTERÁ VÁS NAUČÍ MILOVAT VODU

i9 láhev je skleněná láhev s unikátní schopností harmonizace a revitalizace vody. Láhev je obohacena o účinky technologie Poznik (TP), často nazývané technologií 21.století. Jejím cílem je jednoduchá a rychlá obnova přirozené harmonie a vitality pitné vody. V srdci každé i9 láhve se nachází jedinečný štítek, který umožňuje vložit do vody pozitivní informace a tím nastolit rovnováhu a podpořit životní procesy. Díky TP technologii a chromoterapii pomáhá voda z i9 láhve zvýšit vitalitu a přispívá k rovnováze energetických center.

TECHNOLOGIE POZNIK ZÍSKALA PŘES 90 OCENĚNÍ NA SVĚTOVÝCH VÝSTAVÁCH, VČ. ZLATÉHO GLÓBU (INPEX,USA)

 

i9 - VODA JAKO ZE STUDÁNKY

Účinek i9 láhve poznáte i na chuti vody – jemná, lehce nasládlá, velmi dobře “pitná”. Kvalita a chuť vody je srovnatelná s přírodním zdrojem (studánka, horský pramen).

 

i9 - VLASTNOSTI

HARMONIZACE VODY

ZLEPŠENÝ PITNÝ REŽIM

VYSOCE KVALITNÍ SKLO

CHRÁNĚNA SILIKONOVÝMI PROUŽKY

VYRÁBĚNA V BARVÁCH  ČAKER

NÁDHERNÝ MODERNÍ DESIGN

ZAMILUJETE SE PŘI PRVNÍM DOUŠKU

 

PÉČE O i9 LÁHEV

 1. Láhev pravidelně (min. 1x týdně) naplňte teplou vodou s trochou octa (0,5dcl). Po 10 minutách důkladně vymyjte i9 kartáčem (popř. jiným kartáčem, kterým se dostanete i k záhybům pod hrdlem).
 2. Kartáčem očitěte též uzávěr (ten mořno též vyvařit). Nakonec láhev vypláchněte čistou teplou vodou.
 3. Vnější povrch i9 láhve čistěte pouze čistou vodou. Při čištění nepoužívejte čisticí prostředky, které obsahují alkohol nebo jiná abrazivní rozpouštědla, která by mohla poškodit nebo odlepit informační štítek z láhve.
 4. Láhev nemyjte v myčce na nádobí.
 5. Nikdy láhev nechytejte za poutko uzávěru.
 6. i9 láhve mají ochranné silikonové proužky, které ale nezaručí jejich nerozbitnost. Na rozbité láhve se záruka nevztahuje. V případě rozbití láhve Vám poskytneme speciální podmínky pro její náhradu za láhev novou.

Při správné péči Vám láhev bude velmi dlouho sloužit, účinnost štítku v čase nijak neslábne a na jeho funkci poskytuje výrobce doživotní záruku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: