OSTEOLIVE PLUS - S VITAMÍNEM C+D3+K2

Kód: 110
1 hodnocení
1 469 Kč
Skladem

Osteolive jsou organické minerály s vitaminem C + D3 + K2 pro zdraví a celkový pocit pohody!

Osteolive Plus je odvozen od jihoamerických mořských řas (oproti běžným doplňkům vyráběných z anorganického vápníku), proto je lidským tělem velmi dobře snášen a lze jej strávit velmi rychle a snadno.

Šetrná ruční sklizeň navíc zajišťuje uchování organických prvků v produktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS
Organické minerály pro zdraví a pohodu

Vegetariánská revoluce
Dnes více než 80% naší stravy sestává z kyselinotvorných potravin. Naše tělo se snaží udržovat hodnotu pH mezi 7,3 a 7,4 vazbou nadbytečných kyselin na vlastní minerály v těle, čímž produkuje odpadní produkty. Pokud je tělo překyseleno, první příznaky jsou nepohodlí, únava a vyčerpání.

Pokud se kosti stanou příliš kyselými, odstraní se v těle vlastní vápník, což způsobí chronická onemocnění a potíže, jako je např. osteoporóza. Kromě vyvážené stravy nabízí lék doplněk stravy s alkalickými prvky, jako je vápník. Většina konvenčních doplňků vápníku je vyrobena z práškového vápence, jsou anorganické a proto jsou pro tělo prakticky nestravitelné.

Osteolive Plus je naproti tomu odvozen od jihoamerických mořských řas zvaných Lithothamnion superpositum (nebo Algas Calcareas, jak tomu říkají místní lidé). Řasy, které jsou velké asi jako kiwi, se sklízejí ručně a jemně se ošetřují, aby se optimálně zachovaly organické prvky. Vzhledem k tomu, že vápník, který Algas Calcareas extrahuje z mořské vody, byl předem tráven řasami, je lidským tělem velmi dobře snášen a lze jej strávit velmi rychle a snadno.

Složky Osteolive Plus
Mořské řasy v Osteolive Plus obsahují 13 základních minerálů pro hustotu kostí: vápník, hořčík, bór, měď, mangan, křemík, nikl, selen, stroncium, fosfor, draslík, vanad a zinek.

Osteolive Plus je více než jen organický doplněk stravy. Jedná se také o výživné ošetření pro zdraví kostí, které obsahuje klinické dávky následujících látek:

• Vitamíny D3 a K2: Tyto dva vitamíny rozpustné v tucích společně podporují vstřebávání vápníku a distribuci v kostech.
• Hořčík: Západní stravování často vede k nedostatku hořčíku. Pro kompenzaci tohoto nedostatku vám Osteolive Plus poskytuje poměr vápníku k hořčíku 2:1 optimální    pro vaše zdraví kostí.
• Bór: Četné studie ukázaly, že 3mg boru denně jsou nezbytné pro zdraví kostí. Toto je přesné množství zahrnuté v denní dávce přípravku Osteolive Plus.

Díky kombinaci organických minerálů a těchto přísad je Osteolive Plus nejkomplexnějším doplňkem vápníku na trhu.

 

Vědecky prokázáno
Na základě pravidelného příjmu 4 tobolek denně prokázalo několik klinických studií nárůst hustoty kostí o více než 2% ročně (v kombinaci s přípravkem Strontium Boost) a více než 1,3% ročně. Jedná se o senzační výsledky, protože tradiční doplňky vápníku zpomalují úbytek kostní hustoty, ale nemohou jej zastavit ani zvrátit. Bezpečnost a obzvláště dobrá snášenlivost přípravku Osteolive Plus byla také vědecky prokázána ve studiích. Harvardská univerzita také dokázala potvrdit až o 400% lepší účinek ve srovnání s tradičními doplňky vápníku.

Denní dávka (4 tobolky) obsahuje:

• 50mg vitamin C (ve formě sorbanu vápenatého)
• 1600IE Vitamin D3 (ve formě cholekalciferolu)
• 100 mikrogramů vitaminu K2 (ve formě menachinonu-7)
• 720mg vápník (z řas Calcareas)
• 350 mg hořčíku (z řas Calcareas a hořčíku)
• 3mg boru (ve formě glycinátu)

Osteolive Plus neobsahuje mléčné výrobky, sóju a lepek a neobsahuje žádné geneticky modifikované látky.

Doporučený denní příjem:
Pro prevenci / podporu kostí: 3 kapsle denně (s jídlem)
Pro zvýšení hustoty kostí: 4 tobolky denně (2 na snídani, 2 na večeři)

Obsah balení:
120 tobolek, což odpovídá 30-40 denním dávkám

Poznámka: Doplňky stravy nejsou zamýšleny jako náhrada vyvážené a rozmanité stravy. Držte mimo dosah dětí. Nepřekračujte stanovené množství spotřeby.

Doplňkové parametry

Kategorie: DETOXIKACE ORGANISMU
Hmotnost: 0.2 kg
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora OSTEOLIVE PLUS - S VITAMÍNEM C+D3+K2 13.2.2022 14:04
Hezky den muzeu tenhle doplněk brat i v těhotenství? Rada bych doplnila D3 a K2 a líbí se mi, že tenhle výrobek je tvořen přímo z řas. Dekuji predem za info KB
Odpovědět