Obchodní spolupráce

Zaujala Vás i9 láhev, produkty technologie POZNIK pro harmonizaci a ochranu před elektrosmogem a naše další produkty spojené s vodou a životní pohodou?

Cítíte, že byste rádi nabídli tyto produkty i Vašim přátelům, klientům na eShopu, v obchodě, centru, salónu, jóga studiu apod? Napište nám a získejte jednu z následujících možností spolupráce:

 

1) VELKOOBCHODNÍ PARTNER

Získáváte možnost nákupu produktů za partnerské ceny.

Našimi partnery jsou obchody z oblasti zdraví a doplňků stravy, e-shopy, prodejci bioenergetických přípravků, léčitelé, maséři, poradci zdravého životního stylu, pořadatelé osobnostních kurzů a další lidé, kteří cítí přínos informační technologie POZNIK a chtějí šířit její produkty k dalším lidem v Česku. 

 

Co získáte:

- unikátní produkty pro harmonizaci vody, těla i prostor, které chrání před negativními vlivy prostředí 21.století (elektrosmog,..)

- produkty za speciální ceny dle našeho partnerského ceníku

- pomoc pro pochopení principů technologie Poznik, ukážeme videa, jak produkty Poznik vznikají

- nové přátele a milovníky vody, kteří pomáhají lidem v Česku pít dostatek vody, šíří lásku k vodě a hledají jednoduché cesty k Harmonii života

 

2) Affiliate spolupráce (Provizní systém)

Druhou možností spolupráce je doporučení našich produktů Vašim klientů BEZ NUTNOSTI PRODUKTY KUPOVAT. Registrací do našeho provizního systému získáte možnost používat bannery s unikátním kódem, které můžete umístit na svůj web, blog nebo sociální síť a v případě nákupu klienta na našem eShopu přes Váš odkaz získáváte smluvenou provizi za tento obchod. Výhodou Affiliate spolupráce jsou nulové náklady spojené s pořizováním zboží.

 

Těšíme se na spolupráci a přejeme krásné dny.

 

S úctou

Tým VITAORA s.r.o.

 

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

 

VITAORA s.r.o., Na Pátku 122, Rokycany, 33701

Jana Vondráčková - zákaznický servis

tel.: 775 715 000

email: info@vitaora.cz