Modrý džbán, ruční výroba

Kód: 112
Akce Novinka
3 hodnocení
1 499 Kč –13 %
Snímek obrazovky 2021 06 01 v 12.11.27
1 499 Kč –13 % 1 299 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Nádherný MODRÝ DŽBÁN pro pití vody, ručně foukaný s láskou v malé české sklárně. Modrá barva má velmi pozitivní vliv na kvalitu vody, necháte-li cca 1hodinu na slunci nebo světle, přebírá voda ve džbánu velmi pozitivní tzv. MODROU SLUNEČNÍ ENERGII (Blue Solar Energy). Říká se, že odstraní opakující se „vzpomínky“ nebo programy, které běží ve vašem podvědomí, a zbaví vás jejich účinků. 

Záběry zachycující proces výroby si můžete prohlédnout ZDE a ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč modrá?

Když jsou lidé obklopeni krásou nebo se "koupou" v barvě modrého skla, zažívají klidnější spánek, větší stavy klidu, relaxace, omlazení a jasnější komunikaci. Totéž platí pro vědomí a strukturu vody. Když vezmeme v úvahu, že jsme 99% vody podle počtu molekul a 75% hmotnosti, pak má smysl zacházet s naší pitnou vodou jako s živou, mysl rozšiřující látkou. Jejím uchováním a nošením v tak krásném, ručně vyráběném, modrém džbánu, nejen ctíme a žehnáme naší vodě, ale je to také neustálá připomínka svědomitosti vůči naší vlastní posvátné nádobě s vodou ... našich těl!

Voda MILUJE být v tomto krásném džbánu, protože modrá je prvotní barvou vody. Voda tu byla dlouho předtím, než jsme byli ... její frekvence je MODRÁ. Voda chce být modrá a čím tmavší je modrá, tím hlubokomyslnější se stává. Přemýšlejte o oceánu ... nejhlubším oceánem je kobaltová modř ... nádherná modrá ... toto je šťastné místo pro vodu. Když je voda držena v modrém skle, připomíná její čistou podstatu a vrací se do své původní nevinnosti.

 

Proč ručně foukaný?

Každý předmět přebírá při výrobě energii a vibrace okolí. Jde-li o nádobu pro pitnou vodu, jsou tyto vibrace o to důležitější, neboť voda nalitá do nádoby okamžitě přebírá tyto vibrace a následně je předá po vypití nám.

Z jaké nádoby je tedy lepší pít? Ze strojově, v tisících kusech denně vyráběných džbánů a sklenic, nebo že džbánu, jehož autor miluje svou práci a do každého kusu vkládá tuto lásku? Odpověď je na každém z nás...

 

Materiál: Sklo

Objem: 1,75l

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karafy a skleničky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: