Menu Zavřeno

Vše na naší planetě nese určitý kód nebo informace

Vše ve vesmíru má vibrace, vlny a to zahrnuje i živé organismy. Energie každého živého tvora je jedinečná, stejně jako otisky prstů jsou jedinečné pro každého jednotlivce. Každá látka vydává své vlastní informace, jemné vibrace. Homeopatie a bio-energie fungují na základě tohoto principu. Zatímco informace v látkách, které obsahují homeopatické léky, se mohou prokázat jako funkční, nemusí to být případ samotných látek. Pomocí speciálního zařízení mohou být tyto velmi jemné vibrace v rámci látek zachyceny a uchovány pro specifické použití. Informace mohou být “vytištěny” do různých materiálů: sklo, kov, plast … informace se již více než půl století překládají do čísel.

Technologie Poznik (TP) je součástí vědecké oblasti, která byla označena jako “technologie třetího tisíciletí”. TP pracuje s oblastmi fyzikální medicíny a informačních technologií, které přicházejí z kvantové fyziky.

Technologie Poznik představuje kombinaci mnoha vědeckých postupů, které ovlivňují molekuly různých látek, jako je voda, sklo, plast, kov, atd. prostřednictvím informací nebo kódu. TP technologie je založena na více než 30 letech neustálého výzkumu a byla vyvinuta skupinou špičkových vynálezců, kteří získali více než 90 mezinárodních ocenění za vynikající úspěchy a vynálezy.

Prostřednictvím přesné implementace Technologie Poznik se dají specifické informace o energii (vibrace) vybrat, zvětšit nebo otisknout. Informace jsou vytištěny v číslech, přičemž každé číslo obsahuje stovky informací. TP dokáže ovlivnit látku (vodu, vzduch …) tak, aby přinášela prospěch v oblastech naší pohody, nálady a zdraví. Informační proces neutralizuje negativní radiaci a informační kontaminaci, která je na rozdíl od kvantifikovatelného chemického znečištění ještě nevnímatelná.

Profesor fyziky a vědec Dr. Yuri Yatsko dále vysvětluje: “Všechno má určitou vibraci. Vibrace se dají zaznamenávat a přenášet na jiný objekt.” Technologie, která to umožňuje, není nová; byla vyvinuta v předchozím století. Používá zařízení zvané Chembuster, které dokáže přenášet informace bez omezení. Může se použít pro přenos myšlenek, přání a dokonce i účinnosti léků. “

                                   Obecně řečeno: Informovaný výrobek je výrobek s přidanými informacemi, který má pozitivní účinky ovlivňuje životní energii.

Srdcem i9 láhve je “informační štítek” v jejím středukterý vyrábí světově známé laboratoře Pozník (TP Technology)I9 informovaná láhev používá informační štítek na obnovení původních přirozených vlastností vody. Dělá to tak, že rozděluje shluky molekul na menší jednotky přidává energický potenciál do vody, což znamená, že povzbuzuje vodu (čímž vytváří strukturovanou vodu)Informována i9 láhev umožňuje, aby voda změnila svou genetickou toxicitu,zajistila kvalitní absorpci živin buněčnými membránami urychlila regeneraci. Taková i9 voda pak zaručuje lepšíhydrataci silnější bioenergetická pole.

Upozornění: U zavedených oficiálních vědeckých metod není vliv technologie Poznik Technology schopen prokázat nebo měřit její vliv. Jeho pozitivní účinek je však potvrzen uznávanými alternativními metodami, které se stále více používají po celém světě v oblasti nových věd. Vliv i9 láhve byl sledován různými analýzami po celém světě – Allium testy ve Slovinsku, GDR výzkumy na Institut pro elektrofotoniku v Berlíně, který udělil certifikát pro i9 láhev (viz výše), Foto-analýzy vodního krystalu ve Švýcarsku a další…