Neohodnoceno

i9 + OSOBNÍ ENERGETICKÁ KARTA

i9 láhev pro harmonizaci vody s TOP produktem Technologie POZNIK (chcete-li jednobarevnou variantu láhve, uveďte prosím barvu v kolonce  "Zadat poznámku pro prodejce" na stránce s Vašimi kontaktními údaji).

Osobní ENERGETICKÁ KARTA podporuje životní procesy a pomáhá zvládat životní situace

Na základě dlouholetého výzkumu, poznání a zpětné vazby vyrobil tým Viliho POZNIKA kartu, která podporuje životní procesy a pomáhá zvládat životní situace.

Jelikož jsme vysoce strukturované bytosti, občas se stane, že dostupné možnosti nemohou poskytnout dostatečnou podporu; především jsme jen vzácně schopni zvolit nejlepší řešení.

Obzvlášť ve složitých situacích je důležité být schopen jednat s čistou myslí a plně soustředěni.

Pro tyto případy byla vytvořena Informovaná Karta Poznik s obrovským množtvím informací a impulsů pro naši podporu.

Chcete-li jednobarevnou variantu láhve, uveďte prosím barvu v kolonce  "Zadat poznámku pro prodejce" na stránce s Vašimi kontaktními údaji

Skladem
Kód: 158
4 598 Kč –17 % 3 799 Kč
Kategorie: AKČNÍ SADY
i9 + OSOBNÍ ENERGETICKÁ KARTA
Akční sada
4 598 Kč –17 %

i9 - LÁHEV, KTERÁ VÁS NAUČÍ MILOVAT VODU

i9 láhev je skleněná láhev s unikátní schopností harmonizace a revitalizace vody. Láhev je obohacena o účinky technologie Poznik (TP), často nazývané technologií 21.století. Jejím cílem je jednoduchá a rychlá obnova přirozené harmonie a vitality pitné vody. V srdci každé i9 láhve se nachází jedinečný štítek, který umožňuje vložit do vody pozitivní informace a tím nastolit rovnováhu a podpořit životní procesy. Díky TP technologii a chromoterapii pomáhá voda z i9 láhve zvýšit vitalitu a přispívá k rovnováze energetických center.

TECHNOLOGIE POZNIK ZÍSKALA PŘES 90 OCENĚNÍ NA SVĚTOVÝCH VÝSTAVÁCH, VČ. ZLATÉHO GLÓBU (INPEX,USA)

 

i9 - VODA JAKO ZE STUDÁNKY

Účinek i9 láhve poznáte i na chuti vody – jemná, lehce nasládlá, velmi dobře “pitná”. Kvalita a chuť vody je srovnatelná s přírodním zdrojem (studánka, horský pramen).

 

i9 - VLASTNOSTI

HARMONIZACE VODY

ZLEPŠENÝ PITNÝ REŽIM

VYSOCE KVALITNÍ SKLO

CHRÁNĚNA SILIKONOVÝMI PROUŽKY

VYRÁBĚNA V BARVÁCH  ČAKER

NÁDHERNÝ MODERNÍ DESIGN

ZAMILUJETE SE PŘI PRVNÍM DOUŠKU

 

Charakteristická vlastnost osobní energetické karty - její funkčnost je obsažena v procesech úměrně, např. v případě nedostatku energie pomáhá urychlit procesy, v opačném případě naopak pomáhá k našemu sklidnění.

Náš pocit pohody je silně závislý na rovnováze (harmonii) procesů v těle a vlivů, které přijímáme z okolí nebo ve všech formách reakce okolí na naše aktivity.

V blízkosti této karty získávají komplexní procesy podporu pro dosažení rovnováhy a obnovení vitálních procesů.

Karta je nosičem různých forem číselných kódů. Prostřednictvím speciálního procesu je každá karta naplněna několika tisíci souborů s informacemi z různých oblastí spojených s lidskými bytostmi.

Shrnuto, karta obsahuje specifický soubor informací, který zajišťuje, že přírodní zákony a procesy pracují ve prospěch člověka, jeho svobodné vůle a správných rozhodnutí.

TECHNOLOGIE POZNIK byly oceněny více než 90 mezinárodními oceněními za svůj inovativní přístup v oblasti zdravý životního pocitu pohody přidáním harmonie a rovnováhy do kvality života (více informací najdete na www.poznik.com).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: