Časté otázky

Co je informovaná voda?

Je to voda se zakódovanými, pečlivě vybranými soubory informací (pozitivních vibrací), jako například  mantry, melodie, citáty, modlitby, světlo, čísla, barvy apod., které se navzájem ovlivňují a podílejí se na vytváření úplné harmonie.

 

Moderní zacházení s vodou, rozvody, armatury a znečištění způsobují, že se voda stává „mrtvou“ a tak ztrácí svojí přirozenou vitalitu, samočistící a antibakteriální vlastnosti. Tato voda, která ztratila bioenergii, se živým organismům daleko hůře vstřebává. Tím jsme nuceni využívat vlastní energetické zásoby, abychom vodě vrátili její kvalitu a tělo ji mohlo plně využít pro životně důležité životní funkce. Proces informování pomáhá vrátit vodu do jejího přirozeného (živého) stavu.

 

Kvůli stresu, nesprávné výživě, znečištění a mnoha dalším faktorům voda v našem organismu ztrácí svoji vitalitu, samočistící a antibakteriální vlastnosti. To znamená, že imunitní systém organismu musí tuto škodu napravit, a to využitím energetických rezerv, což způsobuje, že jsme často unavení a náchylní na nemoci. Proces informování pomáhá vodu do jejího přirozeného stavu. Pití informované vody pomáhá našemu organismu k lepší vitalitě, díky čemuž se cítíme svěží. Informovaná voda pomáhá organismu získat zpět jeho přirozenou rovnováhu a tím pomáhá zlepšit tělesný i duševní výkon.

 

Nejlepší je použít běžnou vodu z vodovodu nebo jiných zdrojů pitné vody. Může to být I voda upravená, ať už filtrací, osmózou, ionizací nebo jiným způsobem. Do láhve můžete nalít I jiné tekutiny jako džus, zelené nápoje apod. Jakákoli tekutina, kterou nalijete do láhve, se stane informovanou. Nápoje s vysokým obsahem alkoholu nebo například šumivé nápoje, káva, čaj apod. mohou částečně změnit svou chuť. Šumivé nápoje doporučujeme nepřenášet v láhvi, vzniklým tlakem by mohlo dojít k uvolnění uzávěru a vylití nápoje.

 

 

Proces informování probíhá okamžitě, nicméně změnu chuti vody vnímá většina lidí po několika minutách (voda se musí zbavit chloru „nadechnout se“ po dlouhé době strávené pod tlakem v potrubí).

 

 

Jakmile je voda informovaná, bude si udržovat svoji kvalitu. V případě, že informovanou vodu nalijete do hliníkové nebo plastové nádoby, postupně nabytou kvalitu ztratí. Jde o vliv působení nevhodných materiálů, proto není doporučeno vodu nalévat do nádob z těchto materiálů).

 

 

Ne, neovlivní. Uzávěr může být uzavřený i otevřený. Ale zavřením láhve chráníte obsah vody před vnějším znečištěním.

 

 

Podle našich testů (nejedná se o oficiální vědecké testy) tyto poruchy nemají žádný vliv na kódování, které neutralizuje všechny negativní vlivy tím, že dochází k neustálé interakci s obsahem láhve. Dokonce ani snímač s červeným laserem  u pokladny v obchodě nepoškodí kvalitu vody. Kódování neutralizuje negativní vliv laseru (např. u pokladen v supermarketech), který by jinak narušil kvalitu vody a potravin v běžných obalech.

 

 

Zákal je často způsobený vodou z potrubí, kde je voda pod větším tlakem, než když je ve sklenici. Je ale pravděpodobné, že zákal vzniká I kvůli drobným bublinkám ve vodě.  Tento výskyt zákalu je zcela normální  a měl by zmizet během několika sekund.

 

 

Na základě našich experimentů si voda uchovává své vlastnosti i při skladování ve tmě, například v lednici.

 

 

Z kovů rozpuštěných ve vodě tam nejsou žádné molekuly, ale spíše ionty, převážně kladně nabité kationty, které jsou stabilní, proto se nedá hovořit o jejich rozpadu. Těžké kovy proto nejsou odstraněny.