1 hodnocení

i9 + 3D energetický štítek na MOBIL

Sada i9 láhev a štítek na mobil pro harmonizaci vody  v mozku a těle ovlivněné zářením mobilního telefonu (chcete-li jednobarevnou variantu láhve, uveďte prosím barvu v kolonce  "Zadat poznámku pro prodejce" na stránce s Vašimi kontaktními údaji).

CHRAŇTE SEBE I SVÉ NEJBLIŽŠÍ. Štítek snižuje negativní vliv radiace mobilního telefonu  – harmonizuje molekulární strukturu vody v mozku a těle, která byla strukturálně rozbita elektromagnetickým vyzařováním mobilního telefonu.

Energetický štítek POZNIK pro mobilní telefon získal zlatou cenu na největší americké přehlídce vynálezů – INPEX v Pitsburgu (USA) a bronzovou cenu na mezinárodní výstavě v Ženevě ve Švýcarsku.

Skladem
Kód: 164
2 298 Kč –13 % 1 999 Kč
Kategorie: AKČNÍ SADY
i9 + 3D energetický štítek na MOBIL
Akční sada
2 298 Kč –13 %

i9 - LÁHEV, KTERÁ VÁS NAUČÍ MILOVAT VODU

i9 láhev je skleněná láhev s unikátní schopností harmonizace a revitalizace vody. Láhev je obohacena o účinky technologie Poznik (TP), často nazývané technologií 21.století. Jejím cílem je jednoduchá a rychlá obnova přirozené harmonie a vitality pitné vody. V srdci každé i9 láhve se nachází jedinečný štítek, který umožňuje vložit do vody pozitivní informace a tím nastolit rovnováhu a podpořit životní procesy. Díky TP technologii a chromoterapii pomáhá voda z i9 láhve zvýšit vitalitu a přispívá k rovnováze energetických center.

TECHNOLOGIE POZNIK ZÍSKALA PŘES 90 OCENĚNÍ NA SVĚTOVÝCH VÝSTAVÁCH, VČ. ZLATÉHO GLÓBU (INPEX,USA)

 

i9 - VODA JAKO ZE STUDÁNKY

Účinek i9 láhve poznáte i na chuti vody – jemná, lehce nasládlá, velmi dobře “pitná”. Kvalita a chuť vody je srovnatelná s přírodním zdrojem (studánka, horský pramen).

 

i9 - VLASTNOSTI

HARMONIZACE VODY

ZLEPŠENÝ PITNÝ REŽIM

VYSOCE KVALITNÍ SKLO

CHRÁNĚNA SILIKONOVÝMI PROUŽKY

VYRÁBĚNA V BARVÁCH  ČAKER

NÁDHERNÝ MODERNÍ DESIGN

ZAMILUJETE SE PŘI PRVNÍM DOUŠKU

 

Energetický štítek na mobil nemá žádný vliv na technickou funkci mobilního telefonu a nepodléhá opotřebení. Energetický štítek musí být umístěn na přední nebo zadní straně mobilního telefonu.

TECHNOLOGIE POZNIK byly oceněny více než 90 mezinárodními oceněními za svůj inovativní přístup v oblasti zdravý životního pocitu pohody přidáním harmonie a rovnováhy do kvality života (více informací najdete na www.poznik.com).

Speciální informace, které jsou vtištěny do energetického štítku mobilního telefonu pomocí certifikované hydronic technologie a kombinací čísel, podporují korekci molekulární struktury vody “rozbité” zářením v těle.

Energetický štítek mobilního telefonu zajišťuje, že voda v těle se vrátí zpět do podoby, kterou měla předtím, než byla ovlivněna zářením z mobilních telefonů a dalších stále silnějších a častějších neionizujících záření.

Energitický 3D štítek je samolepicí kódovaná nálepka, kterou přiložíme k zadní části telefonu.

Štítek nemá žádný vliv na technický provoz mobilního telefonu .

Záření mobilního telefonu mění vodu v těle; nejen distribuci molekul vody, ale i jejich tvar. Taková voda již neumožňuje správnou funkci buněk. Tělo se snaží napravit vodu pro svou potřebu, což vyžaduje velkou energii, která by mohla být využita pro další důležité úkoly, jako je přizpůsobení se životnímu prostředí a samoléčení. Energetický štítek mobilního telefonu pomáhá vodě regenerovat rychleji a s menší energií.

Zvýšené bio-pole (aura) dokazuje, že Energetický štítek mobilního telefonu skutečně funguje. Cytogenetické Allium testy prokázaly, že také snižuje genotoxicitu vody.

Energetický štítek mobilního telefonu nepodléhá opotřebení. Blízkost televizního přijímače nebo počítače neovlivňuje jeho ochranné účinky. Totéž platí i pro záření ze skenerů a rentgenových  systémů. Jeho kódy však mohou být narušeny silným elektromagnetickým zářením nebo bleskem.

Štítek musí být umístěn na přední nebo zadní straně mobilního telefonu.

Jak používat štítek:

  • Vyčistěte požadované místo přiloženým ubrouskem a nechte jej zcela vyschnout.
  • Opatrně odlepte štítek; nejlépe pomocí pinzety.
  • Štítek naneste na čistý a suchý povrch tak, aby kód XX-YY byl v dolní části štítku.
  • Štítek čistěte pouze vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: