Neohodnoceno

i9 + 3D energetický štítek HARMONIZACE PROSTORU

Získejte společně s i9 láhví též 3D štítek pro harmonizaci prostor  (chcete-li štítek na lednici nebo mikrovlnku, napište poznámku v pokladně do kolonky "Vzkaz pro prodejce")

3D energetické štítky fungují jako nosič informací a kódů, které které pozitivně ovlivňují vlastnosti vody a vzduchu v okolí a tím zlepšují pohodu lidí, zvířat a rostlin.

TECHNOLOGIE POZNIK byly oceněny více než 90 mezinárodními oceněními za svůj inovativní přístup v oblasti zdravý životního pocitu pohody přidáním harmonie a rovnováhy do kvality života (více na www.poznik.com/awards-medals-and-prizes)

Chcete-li jednobarevnou variantu láhve, uveďte barvy v kolonce  "Zadat poznámku pro prodejce" na stránce s Vašimi kontaktními údaji.

Skladem
Kód: 161
3 289 Kč –12 % 2 899 Kč
Kategorie: AKČNÍ SADY
i9 + 3D energetický štítek HARMONIZACE PROSTORU
Akční sada
3 289 Kč –12 %

i9 - LÁHEV, KTERÁ VÁS NAUČÍ MILOVAT VODU

i9 láhev je skleněná láhev s unikátní schopností harmonizace a revitalizace vody. Láhev je obohacena o účinky technologie Poznik (TP), často nazývané technologií 21.století. Jejím cílem je jednoduchá a rychlá obnova přirozené harmonie a vitality pitné vody. V srdci každé i9 láhve se nachází jedinečný štítek, který umožňuje vložit do vody pozitivní informace a tím nastolit rovnováhu a podpořit životní procesy. Díky TP technologii a chromoterapii pomáhá voda z i9 láhve zvýšit vitalitu a přispívá k rovnováze energetických center.

TECHNOLOGIE POZNIK ZÍSKALA PŘES 90 OCENĚNÍ NA SVĚTOVÝCH VÝSTAVÁCH, VČ. ZLATÉHO GLÓBU (INPEX,USA)

 

i9 - VODA JAKO ZE STUDÁNKY

Účinek i9 láhve poznáte i na chuti vody – jemná, lehce nasládlá, velmi dobře “pitná”. Kvalita a chuť vody je srovnatelná s přírodním zdrojem (studánka, horský pramen).

 

i9 - VLASTNOSTI

HARMONIZACE VODY

ZLEPŠENÝ PITNÝ REŽIM

VYSOCE KVALITNÍ SKLO

CHRÁNĚNA SILIKONOVÝMI PROUŽKY

VYRÁBĚNA V BARVÁCH  ČAKER

NÁDHERNÝ MODERNÍ DESIGN

ZAMILUJETE SE PŘI PRVNÍM DOUŠKU

 

3D energetický štítek – HARMONIZACE PROSTORU

Naše nálada je díky štítku vylepšena, jsme méně unaveni a snižujeme negativní účinky elektrického znečištěnírůznými přístroji (WiFi, sítě mobilních operátorů, apod.). 3D energetický štítek by měl být umístěn na okno obytných místností, kanceláří, pracovišť a kdekoli chceme ovlivňovat aktivní procesy.

 

3D energetický štítek – MIKROVLNNÁ TROUBA – chrání a zlepšuje energii jídla

Je známo, že energie mikrovln ovlivňuje jídlo. Aplikováním informovaného štítku snížíme negativní účinky mikrovlnné trouby. Informace fungují tak, že umocňují procesy vitalizace a tím nám umožňují vyrábět v těle více energie ze stejného množství potravy.

 

3D energetický štítek – LEDNICE – chrání a zlepšuje energii jídla

Po umístění štítku na chladničku se prodlužuje životnost potravin a  zpomaluje proces kažení. Tímto způsobem můžeme zajistit zdravé jídlo plné životní energie, protože vitalizovaná voda v potravinách přináší energii a zdraví do našeho těla a snižuje škodlivé procesy v potravinách. Zároveň se snižuje množství některých kolonií v ledničce včetně černé plísně, která je pro tělo velmi škodlivá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: