Test vědomí informované vody

Voda z i9 láhve byla v roce 2020 testována ve švýcarské výzkumné laboratoři Ernsta F. Braun & Sarah Steinmann. Test se nazývá VĚDOMÍ O VODĚ. Tato laboratoř se věnuje doslova mystickému výzkumu vody pomocí technologie fotografování zmrzlých vodních krystalů. Tyto testy prokázaly úžasný výsledek informované vody z láhve i9, za kterou stojí informativní technologie POZNIK.

 

Metoda výzkumu vody pochází od světoznámého japonského vědce Dr. Masaru Emota, který prokázal, že voda je významným nosičem informací. Toto tvrzení se mu podařilo prokázat speciální metodou fotografování vodních krystalů, které mění svoji strukturu podle působení různých vnějších faktorů. Jedná se o zobrazení pozitivních a negativních slov, hudby nebo fotografií ve vodě, následné zmrazení vzorku a vyfotografování výsledků. 

 

 

led

Japonské slovo Hado znamená "vibrace". ' Hado je vnitřní vibrační vzorec na atomární úrovni všech věcí. Je to nejmenší jednotka energie. Kvantová fyzika dnes uznává, že vše ve vesmíru má vibrace, vlnění, a to včetně živých organismů. Energie každého živého tvora je jedinečná, každá látka vysílá svou vlastní informaci, jemnou vibraci. Neexistuje nic takového jako pevná látka. A všechno má svou vlastní kombinaci frekvencí Hado, která je pro něj stejně jedinečná jako otisky prstů pro člověka.

 


VÝSLEDKY TESTU:

Kapky destilované vody byly zmraženy a digitálně vyfotografovány pod mikroskopem. K vizualizaci "energií" se používá voda, která je sotva schopna vytvářet krystalické formy na zmrzlých kapkách. Fotografování krystalů vody ukazuje základní vodu - "destilovanou vodu". Tvar v horní části byl považován za významný pro základní vodu.

 

Snímka dest

 

i9 láhev (Duhová- obsahující barvy všech základních čaker) byla naplněna touto destilovanou vodou po dobu 2 hodin. Poté byly kapky vody zmrazeny a digitálně vyfotografovány pod mikroskopem. Na krystalu je vidět změna tvaru.

 

Snímka (1)

 

ZÁVĚR:


Fotografie krystalů vody ukazuje výrazné pozitivní změny vibračního vzorce vody z láhve s i9 informacemi.

 

Výzkum provedli nezávislí odborníci: Sarah Steinmann


VÝZKUMNÁ LABORATOŘ Ernst F. Ernst Braun & Sarah Steinmann - Mystic Studio, Uttigen, Švýcarsko