i9 informovaná láhev

Věříme, že to není náhoda, že jste se ocitli právě zde na našich stránkách vitaora.cz. Pravděpodobně se ptáte, co je to za láhev i9 ? Proč se tomu říká i9 informovaná láhev? V čem se liší a co láhev i9 dělá s vodou? Jaký by to pro mě mělo přínos? A možná máte mnoho dalších otázek, na které najdete odpověď právě zde na této oficiální stránce vitaora.cz.

Cílem informované i9 láhve je snadno a rychle obnovit přirozenou harmonii a vitalitu pitné vody. Srdcem každé i9 láhve je jedinečná etiketa, která umožňuje vkládat do vody pozitivní informace, a tím obnovovat rovnováhu a podporovat životní procesy. Informovaná voda z i9 láhve účinně proniká buněčnými membránami a podporuje transport základních živin, čímž zvyšuje schopnost vašeho těla omlazovat, zvyšuje vaše celkové zdraví, pozitivně ovlivňuje vaši schopnost bojovat proti stresu, nemocem a dalším škodlivým faktorům a pomáhá tomu, aby vaše tělo fungovalo optimálně .

 

 

 

Positively-273x300-52x52POMÁHÁ ZLEPŠOVAT KVALITU ŽIVOTA

Srdcem každé láhve i9 je naprogramovaná etiketa, která nám umožňuje vložit do vody pozitivní informace a tím ji harmonizovat. Obnovuje přirozenou rovnováhu a vitalitu vody bez použití chemických látek.

 

ucinky-2-52x52POSILUJE SNÍŽENÍ ÚROVNĚ GENOTOXICITY ROSTLIN

Výsledky testů Allium na rostlinách ukazují snížení úrovně genotoxicity vody v informované láhvi i9. Test Allium je považován za standard v monitorování životního prostředí a používá se jako bioindikátor pro hodnocení znečištění životního prostředí.

 

TAG2-300x300-52x52MĚNÍ VIBRACE VODY

Tajemství života spočívá ve správné buněčné výživě a schopnosti buněk zbavovat se odpadních látek a toxinů. Voda je klíčovou složkou buněk, tkání, tělesných tekutin a celého procesu detoxikace. Molekuly vody z láhve i9 mají větší biofotonickou energii.

 

Stress-300x265-52x52PODPORUJE ŽIVOTNÍ PROCESY

Voda ovlivněná informacemi podporuje růst rostlin. Rostliny zůstávají déle čerstvé, stejně jako potraviny s vysokým obsahem vody, které jsou vystaveny samotnému přenosu pozitivních informací v láhvi i9.


Nature-300x273-52x52JE OHLEDUPLNÁ K PŘÍRODĚ

Láhev i9 je vyrobena z vysoce kvalitního skla a jejím každodenním používáním šetříte množství vyprodukovaného plastu. i9 je součástí komunity Friends of Glass, která propaguje sklo ze tří hlavních důvodů: zdraví, chuť a ekologická udržitelnost.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení