i9 informovaná láhev

Věříme, že to není náhoda, že jste se ocitli právě zde na našich stránkách vitaora.cz. Pravděpodobně se ptáte, co je to za láhev i9 ? Proč se tomu říká i9 informovaná láhev? V čem se liší a co láhev i9 dělá s vodou? Jaký by to pro mě mělo přínos? A možná máte mnoho dalších otázek, na které najdete odpověď právě zde na této oficiální stránce vitaora.cz.

Cílem informované i9 láhve je snadno a rychle obnovit přirozenou harmonii a vitalitu pitné vody. Srdcem každé i9 láhve je jedinečná etiketa, která umožňuje vkládat do vody pozitivní informace, a tím obnovovat rovnováhu a podporovat životní procesy. Informovaná voda z i9 láhve účinně proniká buněčnými membránami a podporuje transport základních živin, čímž zvyšuje schopnost vašeho těla omlazovat, zvyšuje vaše celkové zdraví, pozitivně ovlivňuje vaši schopnost bojovat proti stresu, nemocem a dalším škodlivým faktorům a pomáhá tomu, aby vaše tělo fungovalo optimálně .

 

 

 

Positively-273x300-52x52POMÁHÁ ZLEPŠOVAT KVALITU ŽIVOTA

Srdcem každé láhve i9 je naprogramovaná etiketa, která nám umožňuje vložit do vody pozitivní informace a tím ji harmonizovat. Obnovuje přirozenou rovnováhu a vitalitu vody bez použití chemických látek.

 

ucinky-2-52x52POSILUJE SNÍŽENÍ ÚROVNĚ GENOTOXICITY ROSTLIN

Výsledky testů Allium na rostlinách ukazují snížení úrovně genotoxicity vody v informované láhvi i9. Test Allium je považován za standard v monitorování životního prostředí a používá se jako bioindikátor pro hodnocení znečištění životního prostředí.

 

TAG2-300x300-52x52MĚNÍ VIBRACE VODY

Tajemství života spočívá ve správné buněčné výživě a schopnosti buněk zbavovat se odpadních látek a toxinů. Voda je klíčovou složkou buněk, tkání, tělesných tekutin a celého procesu detoxikace. Molekuly vody z láhve i9 mají větší biofotonickou energii.

 

Stress-300x265-52x52PODPORUJE ŽIVOTNÍ PROCESY

Voda ovlivněná informacemi podporuje růst rostlin. Rostliny zůstávají déle čerstvé, stejně jako potraviny s vysokým obsahem vody, které jsou vystaveny samotnému přenosu pozitivních informací v láhvi i9.


Nature-300x273-52x52JE OHLEDUPLNÁ K PŘÍRODĚ

Láhev i9 je vyrobena z vysoce kvalitního skla a jejím každodenním používáním šetříte množství vyprodukovaného plastu. i9 je součástí komunity Friends of Glass, která propaguje sklo ze tří hlavních důvodů: zdraví, chuť a ekologická udržitelnost.