APIT NÁPLAST PRO ÚLEVU OD BOLESTI - 1KS (PRO OPAKOVANÉ POUŽITÍ)

Kód: 88
9 hodnocení
Značka: POZNIK
399 Kč
Skladem
APIT náplasti mají mají u našich klientů velký úspěch. A nejen u nich, i u jejich zvířecích miláčků. Rozhodli jsme se proto nabídnout Vám možnost zakoupit a vyzkoušet jednu náplast a teprve pak si příp. objednat celé balení (6ks).  APIT náplast pomáhá při nejrůznějších bolestech a zdravotních potížích.
 
VÝHODY NÁPLASTÍ APIT:
OPAKOVANÉ POUŽITÍ (při správné aplikaci lze použít mnohonásobně),
ULEVUJÍ OD RŮZNÝCH BOLESTÍ – u zranění, bolesti zubů, menstruační bolesti, nachlazení a různých infekcí mají široký rozsah a vysoké procento úspěchu,
ŽÁDNÉ NEBEZPEČÍ ANAPHYLAKTICKÉHO ŠOKU – nezpůsobují bolest ani otok, mohou jej používat všichni bez omezení. Náplasti APIT obsahují informace o včelích bodnutí bez vedlejších účinků,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vědci ve společnosti POZNIK vyvinuli informované prvky, které nesou informace s účinkem včelích bodnutí bez vedlejších účinků, jako je bolest, otok a nebezpečí anafylaktického šoku. Prvky obsahují velké množství pozitivních a užitečných informací, které se zaměřují na úlevu od bolesti a pocit pohody.

Informované náplasti jsou umístěny na oblasti, kde se vyskytuje bolest, a to pomocí mikroporézní lepicí pásky tak, že obrázek náplasti směřuje dolů, tj. dotýká se kůže. Apiterapie je věda o tom, jak včely a včelí produkty mohou zlepšit a uchovat zdraví. Znalosti o jeho výhodách jsou stejně staré jako samotné lidstvo, recepty a užitečnost produktů včel jsou vidět na textech zanechaných nejstaršími civilizacemi.

VČELÍ JED

Egypťané, Číňané a Řekové používali včelí bodnutí k léčbě revmatoidní artritidy. V moderní době byla tato terapie používána častěji od roku 1888, kdy český lékař Filip Terč (také pracoval a žil ve Slovinsku) vydal knihu, kde studoval souvislost mezi bodnutím včel a revmatoidní artritidou. Terč byl pravděpodobně prvním moderním lékařem, který tuto chorobu léčil bodnutím včel. Studie potvrdila snížení zánětlivých reakcí a přenos signálů bolesti.

Zdravotní analgetické a protizánětlivé přínosy včelího jedu: při léčbě chronické bolesti, zánětů, onemocnění kloubů, zranění, snižuje krevní tlak, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zvyšuje celkové napětí svalové tkáně, zvyšuje pracovní kapacitu organismus, pomáhá při bakteriálních průjmech.

Včelí jed můžeme použít několika způsoby: bodnutím včel, mastí, injekcemi, masážemi, galvanickými aplikacemi, inhalací, perorálním požitím nebo akupunkturou.

Výhody APIT náplasti:

  1. Snižuje bolest, zlepšuje pocity, nezpůsobuje bolest nebo otok
  2. Nehrozí nebezpečí anafylaktického šoku a může být používána všemi bez omezení.
  3. Žádné včely nejsou zraněny.

Shrnutí osvědčených postupů společnosti POZNIK:

“Sledujeme zpětnou vazbu a odpovědi od uživatelů, abychom mohli snáze řídit další výzkum a doporučení. Shrnutí osvědčených postupů je pozitivním překvapením díky inovativním přístupům uživatelů.

Na začátku jsme si mysleli, že náplasti budou vítaným doplňkem v úlevě od užšího množství problémů, ale stále více je zřejmé, že jsou prospěšné se všemi problémy, pro které klasická apitherapie zná řešení roky.

Protože procento pozitivních zkušeností přesahuje 90%, jsme přesvědčeni, že jsme trhu poskytli produkt, který je prospěšný a lze jej ještě vylepšit pomocí zpětné vazby od zákazníků.

Je povzbudivé, že jde o výsledek zdánlivě neslučitelných oblastí, které jsou nyní spojeny s novými znalostmi a kvalitou. Včelařství a apiterapie neztratily nic, pouze se zlepšily v symbióze. Předchozí bohaté zkušenosti s apiterapií získaly ocenění díky osvědčeným moderním technologiím a transformaci do nového tvaru.

Apiterapie zůstává svým vlastním oborem. Přispěla důležitým podílem k novým technologiím. Informační technologie však získaly nový rozměr, který jim umožňuje využívat minulé zkušenosti ke zlepšení stávajících postupů.

V budoucnu se musíme snažit o zlepšení všech znalostí, aniž bychom se obávali, že ztratíme všechno staré. Možná v budoucnu budeme schopni vyřešit některé problémy, kterým včelaři čelí, pomocí informačních technologií. První testy již ukazují povzbudivé výsledky v prevenci VAROA (infekční onemocnění včel) a my v testech pokračujeme.

Obecně jsme zjistili, že uživatelé dodržovali základní pokyny o používání oprav APIT. Nejprve je použili ke zmírnění bolesti způsobené úderem, bolestmi zad, kolen a kloubů, ale později se oblast použití výrazně rozšířila. Dnes vidíme velké množství pozitivních využití při léčbě různých problémů.

Největší rozmanitost aplikací lze nalézt ve spojení s páteří nebo s čímkoli souvisejícím.

Většina uživatelů jimi úspěšně řeší problémy s pohybem, koleny, kotníky, kyčlemi a dalšími klouby.

Zmírnění různých druhů bolesti od úrazů, bolesti zubů, menstruační bolesti, nachlazení a různých infekcí má široký rozsah a vysoké procento úspěchu.

Je známo, že dochází ke zlepšením obecného blaha a pocitu uživatele, což je výsledkem dalších informací obecnějšího rozsahu.

Někteří uživatelé sdíleli své dobré zkušenosti se svými lékaři, kteří nedoporučovali používání produktu.”

TECHNOLOGIE POZNIK byly oceněny více než 90 mezinárodními oceněními za svůj inovativní přístup v oblasti zdraví a životního pocitu pohody přidáním harmonie a rovnováhy do kvality života (více informací najdete na www.poznik.com).

Doplňkové parametry

Kategorie: APIT náplasti proti bolesti
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: