5G energetický štítek - MOBILNÍ TELEFON

Kód: 125
Novinka
Neohodnoceno
Značka: POZNIK
1 699 Kč
Skladem

KONEČNĚ! Slovinským vědcům v čele s Vili Poznikem se podařilo vyvinout štítek, který Vás ochrání před vlivem 5G záření. Navíc funguje nejen na mobilním telefonu, ale i dalších zařízeních (PC, Notebook, tablet,...)

 

Informovaný ochranný energetický štítek 5G snižuje škodlivé účinky záření mobilních telefonů a WiFi zařízení.

Štítek významně pomáhá vrátit vodu v mozku a těle zpět do podoby, kterou měla předtím, než byla ovlivněna zářením z mobilních telefonů a dalších stále silnějších a častějších neionizujících záření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

5G* ENERGETICKÝ ŠTÍTEK – OCHRANA PŘED ZÁŘENÍM MOBILNÍHO TELEFONU A WiFi ZAŘÍZENÍ

  • VÝRAZNĚ SNIŽUJE riziko způsobené zářením mobilních a WiFi zařízení.
  • EFEKTIVNÍ NEUTRALIZÁTOR EMP (Elektro-Magnetický Puls) zajišťuje, že se voda v těle vrátí zpět do formy, kterou měla před ovlivněním EMP zářením.
  • ZVYŠUJE VITALITU - zlepšuje energetické biopole člověka, snižuje stresový faktor a výrazně snižuje genotoxicitu vody.
  • OCENĚNÁ TECHNOLOGIE za ochranu před negativními vlivy používání mobilních telefonů.

*Technologie 5G je zkratka pro Fifth Generation, což je další generace bezdrátové síťové technologie, navržená tak, aby rozšířila dosah mobilních technologií za možnosti LTE.

 

PROČ BYCHOM MĚLI POUŽÍVAT EMP MOBILNÍ OCHRANU?

 

Mobilní telefony, tablety a další bezdrátová zařízení se staly základními komunikačními nástroji našeho každodenního života.

 

Většina z nás má mobilní telefony většinu dne u sebe. Neuvědomujeme si, že mobily neustále vyzařují EMF. Podobně je to též s dalšími zařízeními WiFi. Proto je důležité, abychom se chránili a zlepšovali svou pohodu.

 

Mobilní telefon a záření WiFi mění vodu v těle; nejen rozložení molekul vody, ale i jejich tvar. Taková voda již nepomáhá správné funkci buněk. Tělo se snaží vodu upravit pro své potřeby, což vyžaduje velké množství energie, která by mohla být využita pro jiné důležité úkoly, jako je přizpůsobení se prostředí a samoléčení. Energetický štítek 5G „pomáhá“ vodě k rychlejší rekuperaci a tím snižuje spotřebu energie v těle.

Pokud žijete v oblasti s vysokou expozicí EMP, jako je oblast, kde byla nasazena technologie 5G, doporučujeme použití energetického štítku 5G. V méně zatížených oblastech můžete použít ochranný štítek Norad pro ochranu mobilního telefonu.

 

5G štítek je VYŠŠÍ variantou ochranného štítku Norad, jeho hlavními přednostmi jsou jednak OCHRANA PŘED ZÁŘENÍM 5G  a funkčnost i na dalších zařízeních (kromě mobilu) jako např. PC, Notebook, tablet, apod.

 

Energetický štítek POZNIK pro mobilní telefon (Norad) získal zlatou cenu na největší americké přehlídce vynálezů – INPEX v Pitsburgu (USA) a bronzovou cenu na mezinárodní výstavě v Ženevě ve Švýcarsku.

 

Jednoduchá a účinná ochrana – kódovaný štítek o průměru 20 mm jednoduše přilepíte na zadní stranu telefonu nebo vašeho WiFi zařízení, jako je notebook, tablet, iPad,…

 

Speciální informace, které jsou vtištěny do energetického štítku mobilního telefonu pomocí certifikované hydronic technologie a kombinací čísel, podporují harmonizaci vody “rozbité” zářením v těle.

 

 

Štítek je vyráběn ve Slovinsku a informován v laboratoři Poznik v Celje, Slovinsko, EU. Nemá žádný vliv na technický provoz mobilního telefonu ani dalších zařízeních, na kterých je použit. 

 

Výkon všech výrobků Poznik byl testován a ověřen uznávanými alternativními metodami: měření tzv. GDV kamerou (úroveň vyzařování energie z těla), měření Kirlianovou kamerou, Allium metoda, Kineziologické testy, Měření Radiesthesia.

 

TECHNOLOGIE POZNIK byly oceněny více než 90 mezinárodními oceněními za svůj inovativní přístup v oblasti zdravý životního pocitu pohody přidáním harmonie a rovnováhy do kvality života (více informací najdete na www.poznik.com).

 

Návod na použití:

  • Vyčistěte požadované místo přiloženým ubrouskem a nechte jej zcela vyschnout.
  • Opatrně odlepte štítek; nejlépe pomocí pinzety a střed štítku přimáčkněte palcem k zařízení.
  • Štítek naneste na čistý a suchý povrch tak, aby kód XX-YY byl v dolní části štítku.
  • Štítek čistěte pouze vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranný štítek mobilní telefon
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: